Centrum

Miejskie Centrum Stomatologii Krowodrza to Niepubliczny Samodzielny Zakład Opieki Zdrowotnej działający od 2001 roku. Prowadzi siedem poradni stomatologii ogólnej w różnych punktach na mapie Krakowa, a także poradnię chirurgii stomatologicznej i poradnię stomatologii zachowawczej i endodoncji przy ul. Nałkowskiego oraz poradnię ortodoncji przy ul. Rusznikarskiej.

W naszych poradniach świadczymy kompleksowe usługi związane z profilaktyką i leczeniem chorób zębów, przyzębia i jamy ustnej u dzieci i dorosłych. Wykorzystujemy do tego wyposażenie zgodne z najnowszymi wymogami: we wszystkich gabinetach są nowoczesne unity stomatologiczne, lekarze korzystają również ze sprzętu do leczenia kanałowego: mikroskopu endodontycznego, mikrosilnika endodontycznego, endometrów i fizjodyspenserów. Wszystkie poradnie mają do dyspozycji pracownie rtg, w których można wykonać zdjęcia punktowe zębów oraz pantomograficzne.

Wszystkie poradnie realizują świadczenia dla ubezpieczonych w ramach umów z Narodowym Funduszem Zdrowia dla dzieci i młodzieży do 18 roku życia oraz częściowo dla dorosłych.

Świadczymy nasze usługi także komercyjnie, za pełną odpłatnością.

W naszych poradniach świadczenia medyczne wykonują wysokiej klasy specjaliści. Prezesem centrum jest lek. stom. Wanda Barańska-Satora, specjalista stomatologii zachowawczej. Pracownikiem centrum jest m.in. krajowy konsultant w dziedzinie chirurgii szczękowo-twarzowej, specjalista II º tej specjalności, dr n.med. Mariusz Szuta.

Wszystkie nasze poradnie są dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Wszystkie poradnie są klimatyzowane, przy każdym jest dostępny parking, do każdego łatwo dojechać komunikacją miejską. W każdej poradni pacjenci mogą skorzystać nieodpłatnie ze szczoteczki i pasty do zębów przed wejściem do gabinetu.

Terminy wizyt prosimy ustalać osobiście lub telefonicznie w wybranej lokalizacji lub poradni specjalistycznej. Lista adresowa znajduje się w zakładce Kontakt.